BİZ KİMİZ

20 yılı aşkın Volkswagen grubu tecrübesiyle Bilim Otomotiv, sektördeki güven, işe duyulan saygı ve tecrübesiyle gelecekteki Türkiyenin önde gelen özel servisleri arasında yer almak ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
Bilim oto'ya geldiğiniz anda servis danışmanınız tarafından sıcak ve seviyeli bir şekilde karşılanacak, aracınız ile ilgili sorun ve şikayetleriniz dikkatle servis bilgi fişlerimize not edilecektir.
 
İsterseniz gözetiminiz dahilinde aracınızın arızası ile ilgili ön ekspertizi formen personelimiz tarafından yapılarak, yapılacak onarım ve bakımla ilgili açıklama yine servis danışmanınız tarafından size aktarılacak ve onayınıza sunulacaktır. Onay alındıktan sonra aracınız bakıma alıcaktır.
 
Orijinal yedek parça, deneyimli teknik personel. Tüm bakımlarda orijinal yedek parça  kullanılmaktadır. Bakımlar eğitimli ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılarak, tüm kontroller eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir.
Çünkü aracınızın ve yolcuların güvenliği temel ilkemizdir. 
 
YEDEK PARÇA VE AKSESUAR SATIŞI
 
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tecrübelerimizi E-Ticaret alanındada sağlam bir ekiple tüm Türkiyede hizmet vermek istediğimiz bir alandı. Bu konuda ilgileriniz ve destekleriniz için sizlere teşekkür ederiz...
 
MEKANİK PROBLEMLER
 
Araçlarınızdaki mekanik problemler orjinal arıza tespit cihazlarımızla incelenerek direk müdahale edilebilmektedir.
 
ELEKTRONİK PROBLEMLER
 
Gelişen teknolojiyle beraber araçlarımızda bu teknolojiden nasibini almışlardır. Araçlarımızdaki sensörlerin ve ikaz lambalarının çokluğu sizi korkutmasın, alanında uzman arkadaşlarımız tarafından bütün elektronik işlemleriniz titizlikle yapılacaktır.
 
MOTOR TAMİRİ
 
Günümüzde araçların fiyatlarının artması insanların artık araçlarına daha çok kilometre binmelerini sağlıyor. bunun sonucunda aracınızı rektefiye yaptırmanız gereken durumlar ortaya çıkabiliyor. Sonuç olarak rektefiye yapılan araçların eskisi gibi güçlü motorlara sahip olabilmesi için çok titiz bir çalışma gerekiyor. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Bilim Otomotiv güvencesiyle sizleri bekliyoruz...
 
DEBRİYAJ TAMİRİ
 
Artan şehir içi trafiklerimiz sayesinde daha fazla dur kalk yapılmaktadır. Bunun sonucunda debriyajlarımız diş sıyırabilmekte ve baskı balataya zarar vermektedir. Debriyaj setiniz değiştirilirken kullanılan malzemeler çok önemlidir, Bilim Otomotiv olarak After Market orjinal ithal ürünlerle hem sizlerin cebinizi hemde araçlarınızı koruyoruz...
 
FREN TAMİRİ
 
Araçlarınız ne kadar hızlanırsa hızlansın o aracı durdurmak daha önemli bir hal alır. Çeşitli hava şartlarında suya kar'a ve asırı ısıya maruz kalan diskleriniz aşındıkları için, bu diskleri durdurmaya yarayan Fren balatalarınız ısıdan dolayı eridikleri için, Jantlarınız çukurlarda eğildikleri için düzenli olarak bakımlarda kontrol edilmesi gerekir. Profesyonel ekibimizin aracınızı ücretsiz kontrol etmesi için servisimize bekliyoruz.