fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Hakkımızda

29 Yıllık Tecrübe

Bizler, 29 yıldır otomotiv ve Volkswagen grup tecrübesi ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Araba Tamir Servisi olarak, Türkiye'de 29 yıldır yerel topluluğumuza ve çevre bölgelere hizmet veren, bir oto tamir servisidir. ASE sertifikalı teknisyenlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir araba tamiri veya karşılaşabileceğiniz araç sorunlarıyla ilgilenmeye hazırdır.

Görev Beyanı

Misyonumuz müşterilerimize hizmet etmek ve her zaman en üst düzeyde müşteri hizmeti sunmaktır; ekibimizi geliştirmek ve sürekli iyileştirmek için çabalamak; ve kendimizi çevreye karşı sorumlu bir şekilde yürütmek.

Vizyonumuz

Otomotiv iş zekası çözümlerinde dünyanın en heyecan verici lideri olmak. Öncü fikirleri uygulayarak, problem çözerek ve müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek heyecan yaratacağız.

Değerlerimiz
  • Güven ve Saygı ile Takım Çalışması

  • Müşteri Coşkusuna Bağlılık.

  • Her Düzeyde Hesap Verebilirlik.

  • Kazanma Tutkusu.

29 yılı aşkın Volkswagen grubu tecrübesiyle Bilim Otomotiv, sektördeki güven, işe duyulan saygı ve tecrübesiyle gelecekteki Türkiyenin önde gelen özel servisleri arasında yer almak ve hizmet sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.
 
Bilim oto’ya geldiğiniz anda servis danışmanınız tarafından sıcak ve seviyeli bir şekilde karşılanacak, aracınız ile ilgili sorun ve şikayetleriniz dikkatle servis bilgi fişlerimize not edilecektir.
 
İsterseniz gözetiminiz dahilinde aracınızın arızası ile ilgili ön ekspertizi formen personelimiz tarafından yapılarak, yapılacak onarım ve bakımla ilgili açıklama yine servis danışmanınız tarafından size aktarılacak ve onayınıza sunulacaktır. Onay alındıktan sonra aracınız bakıma alıcaktır.
 
Orijinal yedek parça, deneyimli teknik personel. Tüm bakımlarda orijinal yedek parça  kullanılmaktadır. Bakımlar eğitimli ve deneyimli teknisyenler tarafından yapılarak, tüm kontroller eksiksiz olarak gerçekleştirilmektedir.
Çünkü aracınızın ve yolcuların güvenliği temel ilkemizdir.
 
YEDEK PARÇA VE AKSESUAR SATIŞI
 
Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tecrübelerimizi E-Ticaret alanında sağlam bir ekiple tüm Türkiye’de hizmet vermek istediğimiz bir alandı. Bu konuda ilgileriniz ve destekleriniz için sizlere teşekkür ederiz…
 
MEKANİK PROBLEMLER
 
 Araçlarınızdaki mekanik problemler orjinal arıza tespit cihazlarımızla incelenerek direk müdahale edilebilmektedir.
 
ELEKTRONİK PROBLEMLER
 
Gelişen teknolojiyle beraber araçlarımızda bu teknolojiden nasibini almışlardır. Araçlarımızdaki sensörlerin ve ikaz lambalarının çokluğu sizi korkutmasın, alanında uzman arkadaşlarımız tarafından bütün elektronik işlemleriniz titizlikle yapılacaktır.
 
MOTOR TAMİRİ
 
Günümüzde araçların fiyatlarının artması insanların artık araçlarına daha çok kilometre binmelerini sağlıyor. bunun sonucunda aracınızı rektefiye yaptırmanız gereken durumlar ortaya çıkabiliyor. Sonuç olarak rektefiye yapılan araçların eskisi gibi güçlü motorlara sahip olabilmesi için çok titiz bir çalışma gerekiyor. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız Bilim Otomotiv güvencesiyle sizleri bekliyoruz…
 
DEBRİYAJ TAMİRİ
 
Artan şehir içi trafiklerimiz sayesinde daha fazla dur kalk yapılmaktadır. Bunun sonucunda debriyajlarımız diş sıyırabilmekte ve baskı balataya zarar vermektedir. Debriyaj setiniz değiştirilirken kullanılan malzemeler çok önemlidir, Bilim Otomotiv olarak After Market orijinal ithal ürünlerle hem sizlerin cebinizi hem de araçlarınızı koruyoruz…
 
FREN TAMİRİ
 
Araçlarınız ne kadar hızlanırsa hızlansın o aracı durdurmak daha önemli bir hal alır. Çeşitli hava şartlarında suya kara ve aşırı ısıya maruz kalan diskleriniz aşındıkları için, bu diskleri durdurmaya yarayan Fren balatalarınız ısıdan dolayı eridikleri için, Jantlarınız çukurlarda eğildikleri için düzenli olarak bakımlarda kontrol edilmesi gerekir. Profesyonel ekibimizin aracınızı ücretsiz kontrol etmesi için servisimize bekliyoruz.
Avantajlar

Hizmetlerimizin
Avantajları

Arabanıza düzenli bakım yapmak, göz ardı edilmemesi veya unutulmaması gereken önemli bir görevdir.

Randevu Al
Müşteri Odaklı Hizmet

Sizin isteklerinize değer veriyoruz ve hizmette sınır tanımıyoruz.

Uygun Fiyatlar

Müşteri odaklı hizmet veriyoruz ve sadık müşterilerimize, gelecekteki her araç bakımları için indirim yapıyoruz.

Arabanız İçin Yardıma mı İhtiyacınız Var?

Araçlarda meydana gelen arıza onarımında uzman ekibimizle yanınızdayız.

+90 (312) 397 90 10