fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Ankara Volkswagen Özel Servis

Ankara Volkswagen özel servis

Ankara Volkswagen Özel Servis

Ankara Volkswagen Özel Servis

Ankara özel Volkswagen servis ile aracınızla ilgili, ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri karşılar. Otomobillerin bakımlarını, tamirlerini ve servislerini gerçekleştiren servis tüm hizmetlerinde kaliteden ödün vermeden hareket eder. Müşteri memnuniyeti ön planda tutularak gerçekleştirilen servis işlemleri araç ile alakalı tüm sorunların onarılmasına yardımcı olur. Bakım-onarım hizmetleri dışında temizlik ve revizyon işlemleri de uygulanır. Ankara Volkswagen özel servis tüm hizmetlerini üstün teknolojik donanımlara sahip makineler ile gerçekleştirilir.

Ostim Volkswagen Servis

Volkswagen araç markasının farklı modellerinin bakımlarını, tamirlerini ve onarımlarını gerçekleştiren Ostim Volkswagen servis Ostim sanayi sitesinde yer alır. Teknolojik donanımlara sahip cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen test işlemleri aracın sorununun tespit edilmesine yardımcı olur. Ardından yine dijital bilgi sistemleri kullanılarak çeşitli muayeneler yapılır, araçların bakımları uygulanır. Bu aşamada serviste çalışan, uzman ve eğitimli çalışanlar görev alır. Bu işin eğitimini almış profesyonel kişiler Volkswagen araçların çalışma mekanizmalarını iyi bildiklerinden sorunsuz bir şekilde kontrolleri, arıza kodu işlemlerini, onarımları ve bakımları gerçekleştirebilirler. Bu aşamada filtreler, yağlar, balatalar, diskler, şanzımanlar, ön takımlar ve direksiyon kutusu kontrol edilir. İhtiyaç duyulduğu taktirde değişimler yapılır.

Ankara Volkswagen Servis Fiyatları

Ankara Volkswagen servis fiyatları yapılan işleme göre değişiklik gösterebilir. Periyodik bakım, tamir, onarım ya da parça değişimlerinde farklı işlemler uygulandığından fiyatlar da bu doğrultuda değişir. Bilgisayarlar kullanılarak gerçekleştirilen arıza tespitleri ve diğer muayeneler sonucunda aracın sorunu anlaşılır, bu doğrultuda çözüm üretilir. Fiyatlandırmada çözüm doğrultusunda belirlenir. Eğer tamir yetersiz kalırsa da parça değişimine gidilir. Periyodik bakım fiyatları genellikle belirli bir aralığa sabittir ancak tamir ve onarım için net fiyat yoktur.

Ankara Volkswagen Servis İletişim

Volkswagen aracınızın periyodik bakımını, tamirini ya da onarımını gerçekleştirmek istiyor ve Ankara’nın herhangi bir bölgesinde ikamet ediyorsanız Ankara Volkswagen servis iletişim hatlarını kullanarak ihtiyacınız olan hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca iletişime geçerek hem benzinli hem de dizel araçlarınız için randevu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Tüm araç modelleriniz için verilen hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilir, aracınızın performansını arttırabilirsiniz.

Ragipunal

Kategoriler

Arşiv

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031