fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Ankara Volkswagen Özel Servis

Ankara Volkswagen Özel Servis

Ankara Volkswagen Özel Servis

Volkswagen Servis

Her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ankara Volkswagen özel servis, sunduğu hizmetler doğrultusunda oldukça güvenilir bir performans sergiler.

Gerek ticari gerekse binek Volkswagen araçların tamamının bakım, teknik servis ve muayene gibi işlemleri için hizmet veren firma; hızlı performansı ile ön plana çıkar.

Tecrübeli ve alanında uzman kişilerin bir araya gelmesiyle oluşan kadromuz, aracın arıza tespitini anında yapar ve çözüm odaklı bir yaklaşım sergiler.

Öte yandan düzenli muayene ve araç bakım işlemleri detaylı ve titiz bir inceleme sürecinden geçirilir ve müşteriye sunulur. Ayrıca ileriye dönük olarak da meydana gelebilecek olan sorunlara karşı çeşitli önlemler alınır.

Ankara Volkswagen Özel Servisinin Detayları

Başarılı performansı ve sunduğu hizmetin kalitesiyle dikkat çeken Ankara Volkswagen özel servis, araçların garantisini herhangi bir şekilde etkilemeyecek doğrultuda işlem yapar. Bunun için de müşterilere TSE belgesini verir.

Çalışan kadro her zaman teknolojinin gelişmesi ile kendini ve çalışma stilini de iyileştirerek döneme uygun bir şekilde hizmet verir. Böylelikle Volkswagen özel servisi sorunsuz işlem sürecinin de garantisini sunar.

Araçların sağlığı için muayene süreçleri ve bakım işlemlerinin güvenilir firmalar tarafından yapılması oldukça önemlidir. Orijinal yedek parçaları kısa sürede temin eden firma, hızlı performansıyla pek çok kişi tarafından tercih edilir.

Ankara Volkswagen Özel Servisinin Kapsadığı Hizmetler

Genel bakım hizmetlerinin yanı sıra detaylı ve rutin bakım ve muayene gibi işlemlerini de büyük titizlikle gerçekleştiren Ankara Volkswagen özel servis, birçok çeşitli hizmeti kapsar.

Ankara Volkswagen servis ve kapsadığı hizmet detayları;

  • Aracın fren, far, vites ve plaka kontrollerinin detaylı şekilde yapılması
  • Yağ filtresi ve motor yağının gerekli bakımlarının yapılması ve gerekilirse değiştirilmesi
  • Aracın rutin muayene işlemlerinin uygulanması

Tüm hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir bir şekilde olması sebebiyle ün salan Volkswagen servisi, yedek parçalarının orijinal olması ve işlemlerin kısa sürede gerçekleşmesi ile dikkat çeker.

Kalitesi ve hızlı işlemleri ile bilinen Ankara Volkswagen servisleri, güncel hasarları iyileştirip yenilerken ileride oluşabilecek olan sorunları da öngörür ve engeller.

Ragipunal

Kategoriler

Arşiv

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031