fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Our Services

İletişim

Servis Adresi Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara
Telefon +90 536 773 52 12
İleti Adresi info@bilimoto.com
Açık Saatler Hafta İçi: 08:30 – 19:00 Cumartesi: 08:30 – 19:00 Pazar: Kapalı

Sorunuz mu var?


  Service

  Elektrik Elektronik Sistemler

  Günümüzde araçlar daha çok konforlu bir yaşam alanı olarak tasarlanmaktadır. Bu amaçla her türlü sensor, uyarıcı, akıllı sistemler  araç içerisine monte edilmektedir. Günümüzde lüks bir araçta ortalama 100 üzerinde elektrik motoru yer almaktadır.

  Kullandığımız araçlarda ateşlemesinden tutun, sileceklerin çalışmasına kadar her süreçte elektrik ve elektronik aksamlar rol oynar. Bu nedenle bir aracın en önemli parçalarından birisi bu sistemlerdir. Haliyle konfor ve yaşam kalitesinin artması için eklenen bu elektronik sistemler bazen arıza çıkarabilmektedir.

  Aracınızda yaşanacak olası bir elektrik elektronik sistemlerdeki arızalar canınızı bir hayli sıkabilir. Çünkü bu arızaları bulmak sistemlerin çokluğu sebebiyle bazen oldukça zor bir hal alır.

  Bilim Oto işte tamda bu noktada profesyonel yaklaşımı ve uzman kadrosu ile sizin ihtiyacınıza cevap verir. Bilim Oto servisinde aracınızın elektrik elektronik hizmetlerini yaptırabilirsiniz. Bu hizmetler:

  • Elektrik arıza tespiti
  • Tesisat kontrol ve onarımı
  • Şarj dinamosu arıza tespit ve onarımı
  • Araç elektrik kaçağı kontrol ve tespiti
  • Akü kontrol ve değişimi

   

  Güvenilir Hizmet

  29 yıllık  tecrübemiz ile size kaliteli hizmet vermek amacıyla çıktığımız yolda her geçen gün kendimizi ve ekipmanlarımızı yeniliyor geliştiriyoruz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden işimizi ilk günkü aşkla yapmaya devam ediyoruz. Deneyimli teknik personellerimizle ve orijinal yedek parçalarımızla hizmet veriyoruz.  Bize duyduğunuz güvenin üzerimizdeki sorumluluğu ile sürekli olarak yenileniyor kendimizi geliştiriyor ve kalitemizi koruyoruz.

  Bilim Oto olarak sizleri servisimize bekliyoruz. Web sitemizden hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir. Kolaylıkla iletişime geçip sorularınıza cevap bulabilirsiniz.