fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Gizlilik politikası

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU(6698 S.K.) KAPSAMI VE GENEL GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

MADDELER

b)      İnternet sitemizin kullanımı sırasında üyelik şartı aranmaksızın bilgisayarınıza otomatik olarak çeşitli çerezler(cookie) yüklenmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunmak, ürünleri ve hizmetleri iyileştirmek, sitemizin kullanımını kolaylaştırmak için kullanıcıların özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda kişisel bilgilerinizi kullanabiliriz. Yasal mevzuat çerçevesinde sitemize ulaşmak için kullanılan internet servis sağlayıcı adı ve IP adresi, sitemize erişilen tarih ve saat, Kullanıcının sitemizde yaptığı ziyaret, ürün, kategori, aranan kelimeleri vb. her türlü içerik ziyareti kayıt altına alınmakta, kullanıcı bu bilgilerin saklanmasına, işlemesine açık bir şekilde ve özgür iradesi ile izin vermektedir.

a)       İnternet sitemiz, sunulan Hizmetler’den yararlanabilmek için “Müşteri” kendisinin sağladığı kişisel verilerin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu da dahil her türlü mevzuata uygun şekilde işlenmesine, güvenliğinin sağlanmasına ve korunmasına önem vermektedir. Bu kapsamda “Müşteri” tarafından sağlanan kişisel veriler İnternet Sitemizde yer alan Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikasına uygun olarak toplanmakta, depolanmakta ve işlenmektedir. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası iş bu Üyelik Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir maddesidir.

c)       “Müşteri” tarafından beyan edilen kişisel veriler iş bu Üyelik Sözleşmesi ile belirlenen yükümlülüklerin ifası, İnternet Sitemizin hizmet vermesi için gereken uygulamaların yürütülmesi, çeşitli avantajların sunulabilmesi ve “Müşteriye” özel reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer içerikli her türlü elektronik iletişim, istatistik çalışmaları yapılması amacıyla Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikamıza uygun olarak toplanır, saklanır, işlenir ve kullanılır.

d)      “Müşteri” söz konusu kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu md. 11 de belirtilen hakları kullanma ve bu verileri dilediği zaman değiştirme güncelleme yapma hakkına sahiptir.

e)      İnternet sitemizde yer alan “Üyelik Sözleşmesi”, “Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası”, “Mesafeli Satış Sözleşmesi” ve diğer her türlü politikayı, hüküm ve şartı, uygun göreceğimiz herhangi bir zamanda yürürlükteki mevzuat hükümlerine aykırı olmamak kaydı ile tarafımızdan değiştirilebilir, güncellenebilir. İş bu sözleşmelere ait hükümler değiştirildiği tarihte geçerlilik kazanacak, hüküm ve sonuçlar doğurmaya devam edecektir.

Verilerinizi ne kadar süre tutarız

Bir yorum bırakırsanız, yorum ve meta verileri süresiz olarak saklanır. Böylece, takip eden yorumlarınızı denetim kuyruğunda tutmak yerine otomatik olarak tanıyabilir ve onaylayabiliriz.

Web sitemize kayıt yaptıran kullanıcılar için (varsa) kullanıcı profilinde sağladıkları kişisel bilgileri de saklarız. Tüm kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman görebilir, düzenleyebilir veya silebilir (kullanıcı adı değiştirme hariç). Web sitesi yöneticileri de bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir.

Verileriniz üzerindeki haklarınız neler

Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

Verinizi nereye gönderiyoruz

Ziyaretçi yorumları otomatik istenmeyen yorum algılama servisi aracılığıyla kontrol edilebilir.