fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Volkswagen Servis Ankara

Volkswagen Servis Ankara

Volkswagen Servis Ankara

Volkswagen servis Ankara sınırları içerisinde kaliteli ve sorunsuz bir biçimde hizmet verir. Servis hizmetlerinin tamamı TSE belgelidir. Bu sayede son derece güvenilirdir. Aynı zamanda hem tamir işlemlerinde hem de bakım işlemlerinde Volkswagen markasına ait olan orjinal yedek parçalar tercih edilir. Tamir ve bakım hizmetleri, Volkswagen grubuna dahil olan araçlarda son derece deneyimli bir ekip tarafından yapılır. Bu araçların her türlü arızaların ve teknik sorunların çözümü servise ait uzman ekipler tarafından yapılır. Servis ücretleri ise hizmetlere göre değişim gösterir. Volkswagen servis Ankara, hizmetlerini araçların garantileri bozulmayacak şekilde, aynı zamanda da TSE belgesi ile sunar. Aynı durum onarım ve bakım hizmetleri için de geçerlidir. Servislerde bazı dönemlerde farklı oranlarda indirimler de yapılır.

Güvenilir ve Hızlı Volkswagen Servis Ankara

Servis hizmetleri kapsamında araç için yalnızca oto tamir işlemleri yer almaz. Aynı zamanda kontrol, parça değişimi ve bakım gibi hizmetlerin de gerçekleştirilmesi yer alır. Volkswagen servis Ankara hizmeti alacağınız zaman aracınızın arızalı kısımlarının tamir edilmesinin dışında rutin bir bakım hizmeti sunulur. Bu sayede daha sonraki dönemlerde ortaya çıkabilecek sorunlar önceden giderilebilir. Volkswagen servis Ankara, kişilere sunduğu araba hizmetleriyle hep güvenilir ve hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Volkswagen markasına ait olan hem ticari araçlarda hem de binek araçlarda pek çok kademede hizmet verilir. Bu kapsamda da yıl içinde istediğiniz herhangi bir dönemde Volkswagen marka araç için servis hizmeti talebinde bulunduğunuz zaman pek çok ayrıcalık elde edebilirsiniz.

Volkswagen Servis Ankara Ayrıcalıkları

Volkswagen sahibi olan ve aracını önemseyen kişiler, servis hizmetleri konusunda son derece titiz davranırlar. Volkswagen servis Ankara‘da pek çok açıdan avantaj elde etme durumunuz vardır.

Hem tecrübeli hem de eğitimli danışmanlar aracılığıyla; muayene öncesinde check up, periyodik araç bakımı, onarım, tamir ya da araç ekspertizi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok konuyu çözüme kavuşturmanız mümkün olur. Aynı zamanda Volkswagen marka orijinal aksesuarlar tercih ederek arabayı kişiselleştirme şansınız da vardır. Ankara Volkswagen servis, hem aracınızı hem de sizi önemseyerek kaliteli hizmet konusunda memnuniyeti garanti eder.

Ragipunal

Kategoriler

Arşiv

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031