fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Ankara Volkswagen Servis

Ankara Volkswagen Servis

Ankara Volkswagen Servis

Ankara Volkswagen Servis

Ankara Volkswagen servis belirli periyotlarda araçların bakımını yaparak ilk günkü performansında kullanılmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda öncü bir şube olan Ankara çok fonksiyonlu bakım periyotları ile müşteri memnuniyetini de ilk sırada tutmaktadır. Bakımlarda periyodik olarak yapılan uygulamaların başında fren bakımları, antifiriz ölçümleri, yağ bakımı, ön takım kontrolü, lastik hava ölçümleri ve şase kontrolü yapıldığı bilinir. Bu bakımlar aynı zamanda kontrol sayılmaktadır. Ağır bakımlar biraz daha uzun süreli olup detaylı kontroller içermektedir. Her araç için bu geçerlidir. Fakat model bakımından kaliteli araçlar sınıfında yer alan Volkswagen modeller yetkili servise götürülmesi gereken arabalardır. Bu nedenle yetkili servis tercih edilmesi gerekmektedir.

Ankara Volkswagen Yedek Parça

Ankara Volkswagen yedek parça aracınıza yönelik gerekli parçanın orijinal şekilde temin edilmesini sağlar. Alelade bir yerden temin edilen yedek parçalar aracınızı bozabilir. İlk başta bir şey anlamasanız da sonradan moralinizi alt üst edecek sonuçlar sunabilir. Bu bakımdan çok dikkatli olunması gerekir. Çünkü aracınızda ilk başta kendi canınızı taşıdığınızı bilmelisiniz. Araç kullanımları eskiden lüks olarak değerlendirilirken şimdiki dönemde ihtiyaç olarak değerlendirilmektedir. Bir yerden başka bir yere rahat bir şekilde gidebilme amaçlı kullanılan araçlar aynı zamanda ikinci eviniz sayılır. Bir aracın temiz, konforlu ve bakımlı olması demek rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar. Aynı zamanda bütçeniz açısından da önemli bir katkı sunar. Yedek parçalar yağ filtresinden, yakıt filtresine kadar her şey olabilir. Bilindiği üzere mazot ve benzin aracın farklı şekilde bakım yapılmasını sağlamaktadır. Bu nedenle önemli yer tuttuğu bilinir.

Ankara Volkswagen Yetkili Servis

Ankara Volkswagen yetkili servis aracınıza dair düzenli rutin bakımların yapıldığı en güvenli yerdir. Bununla birlikte satın alınan Volkswagen araca dair geçmiş sorgulaması yapılabilen yerdir. Düzenli kontrollerin yapıldığı yetkili servisler aracın belirli aralıklarda kontrol gerektirdiğini bilir. Bu nedenle her araca özel km planlaması yapılarak size belirtilen süre zarfında bakımı yapılmış olması gerekir. Araç bakımlarında yapılan her kontrol performansını yükseltmektedir. Örneğin; aracınızdan anlayamadığınız bir ses geliyor veya yağ koyduğunuz halde alttan yağ damlatıyorsa acil kontrol gerektiren bir durum söz konusudur. Bu yüzden rutin bakımlar önemlidir. Özellikle de bu bakımları yetkili servisine götürerek yaptırmanız çok önemli rol oynamaktadır.

Ankara Volkswagen Özel Servis

Ankara Volkswagen özel servis aracınızın özel bakımlarını yapan yetkili adres olarak bilinir. Özel servisler kaportasından boyasına kadar manuel şekilde yapılması gereken tüm onarımları yapabilmektedir. Sanayi ortamında gelişi güzel yaptırmaktansa özel servisine götürüp içiniz rahat bir şekilde işleminizi tamamlamanız daha mantıklıdır. Ankara’daki özel servislerle ilgili bilgi almak veya lokasyonlarını öğrenmek için Ankara özel vw servisi yazıp aratmanız yeterlidir. Karşınıza çıkan bilgiler aynı zamanda özel servislerin adres ve iletişim bilgilerini göstermektedir. Telefondan randevu alarak ilk kontrolünüzü zamanında yaptırabilir sonraki bakımlarınız içinse randevunuzu önceden oluşturabilirsiniz. Fark ettiğiniz veya bilmediğiniz sorunlarına yönelikte bilgi alarak yedek parça veya aracın bakımını tamamlayabilirsiniz.

Ankara Volkswagen Çıkma Parça

Ankara Volkswagen çıkma parça modelli araçlar bakımından önemli yer tutmaktadır. Çünkü yüksek modelli araçların yedek parça fiyatları da oldukça yüksektir. Özellikle de yedek parçanın orijinal olması halinde ve montaj dâhilinde fiyatlar kısmen bütçen planınızı bozabilir. Bu nedenle çıkma parça kullanımına çok rağbet gösterildiği bilinmektedir. Fakat bu çıkma parçaların kullanılmasını gerektiren dönem içinde özel servis tercih etmeniz önemli yer tutar. Çünkü sanayi ortamlarında da sürekli çıkma parçalar kullanılmakta ve bu durum aracın kısa vadede tekrar arıza yapmasına sebep olmaktadır. Bu sayede yaptırdığınız aracı tekrardan yaptırmak zorunda kalırsınız. Bu durum içinizde şüphe uyandıracağı gibi aynı zamanda araç bakımlarında güvensiz bir bakış açısına kapılmanızı da sağlar. Çıkma parçalar araçlara yönelik servisler bakımından yedekte tutulan orijinal parçalardır. Tabii bu durum gittiğiniz servisin kalitesine ve çalışma prensibine göre değişkenlik gösterebilir. Bu nedenle gittiğiniz servis özel ve yetkili servis olmalıdır. Böylelikle hangi periyotta veya bakım onarım kontrollerinde yapılması gerekli olan işlem varsa önceden size bildirirler. Aynı şekilde lazım olan yedek parça için size daha uygun fiyat garantisi sunarak değişim yapılacak parçanın işlemini gerçekleştirir.

 

Ragipunal

Kategoriler

Arşiv

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031