fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Volkswagen Servisi

Volkswagen Servisi

Volkswagen Servisi

Volkswagen Servisi

Volkswagen servisi aracınızın modeli ne olursa olsun, bakım ve onarım hizmetlerinden yararlanmanıza yardımcı olur. Otomobilinizin performansını arttırmak için periyodik bakımları ihmal etmemelisiniz. Bu bakımlar arıza ihtimalinin azalmasına da yardımcı olur. Tamir ve onarım işlemleri için de servisten yararlanabilirsiniz. Ancak arıza oluşması aracınızın hasar görmesine neden olur. Servisin sunduğu periyodik bakımlar sayesinde aracınızın performansını arttırabilir, satın aldığınız ilk günkü gibi verimli şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Volkswagen Özel Servis

Volkswagen özel servis hizmeti sayesinde aracınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Teknolojik donanımlara sahip cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen bakım, tamir, onarım ve yedek parça değişimleri aracınızın kapasitesi de arttırılır. Özellikle periyodik bakımlar sayesinde kaporta, lastik, far, fren ve şanzıman gibi önemli parçaların bakımları ve kontrolleri gerçekleştirilir, soğutma suyu ölçümü yapılır ve gerekli görülürse yenilenir.

Volkswagen Periyodik Bakım Fiyatları 2021

Volkswagen periyodik bakım fiyatları 2021 için uygulanan işlemler doğrultusunda değişiklik gösterir. Profesyonel çalışanlar tarafından gerçekleştirilen işlemler aracın modeline, yaşına, kullanım süresine bağlı olarak değişebilir. Fiyatlar da bu doğrultuda belirlenir. Aracın durumuna göre yağ değiştirilebilir, filtreler yenilenebilir, şanzıman kontrolleri ve yağ takviyeleri yapılabilir, lastiklerin derinlik ölçüleri alınabilir, soğutma sistemleri incelenebilir ve bujiler yenilenebilir.

Volkswagen Servis Fiyatları

Özel servis aracınız için periyodik bakım dışında tamir ve onarım işlemleri de gerçekleştirir. Herhangi bir arıza durumunda servis ile iletişime geçerek aracınızı muayene ettirebilir, bakıma ya da tamire alınmasını sağlayabilirsiniz. Bazı durumlarda tamir işlemleri yetersiz kalır ve parça değişimi gerekir. Volkswagen servis fiyatları da bu doğrultuda belirlenir. Değiştirilen parça aracın hangi bölümündense fiyat o doğrultuda artar ya da azalır. Genellikle muayene ve bilgisayarlı arıza tespit işlemleri esnasında sorunun nerede olduğu anlaşılır. Ardından orijinal parçalar kullanılarak değişim gerçekleştirilir.

En Yakın Volkswagen Servisi

Size en yakın Volkswagen servisi bularak hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İstek doğrultusunda özel servis boya ve parça değişimi de yaptırabilirsiniz. Tüm bu işlemler özel ortamlarda gerçekleştirilir. Ayrıca aracınıza güncelleme yapmak istiyorsanız yazılım yükletebilirsiniz. Bu sayede performansı ve motor gücünü arttırabilir, gelişmiş ses ve video sistemlerinden yararlanabilirsiniz.

 

 

Ragipunal

Kategoriler

Arşiv

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031