fbpx
Loading

Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

+90 536 773 52 12

info@bilimoto.com

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00

P.tesi - C.tesi: 08:30 – 19:00
Randevunuzu Planlayın +90 536 773 52 12
Batı Blv, 177. Cadde, No:28/44 Yenimahalle, Ankara

Audi Balata Fiyatları

Audi Balata Fiyatları

Audi Balata Fiyatları

Audi balata fiyatları döviz kurlarındaki yükselişe beraber bir miktar artmıştır. Araç piyasasındaki artışı aynı doğrultuda izleyen balata fiyatları markasına ve kalitesine bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Aracın en önemli parçalarından biri olan balata aracınızın yavaşlatılmasına ve durdurulmasına hizmet etmektedir. Tekerlerde bulunan diskleri sıkıştırarak diskin yavaşlamasını ve dolayısıyla aracınızın yavaşlamasını sağlamaktadır. Balatanın bitmesi durumunda sıkıştırma işlemi yapılamamakta ve bu da aracınızın durmasını zorlaştırmaktadır. Yine balatanızın bitmesi her frene bastığınızda tekerlerden iğrenç seslerin çıkmasına neden olmaktadır. Ömrünü tamamlamış balataların değiştirilmemesi durumu de çiziklerin oluşmasına neden olmaktadır. Bu da birçok farklı mekanik arızaya neden olabilmektedir. Dolayısıyla çizilmiş disklerinde tornada düzeltilmesi yahut sıfırı ile değiştirilmesi gerekmektedir. Bir balata masrafı ile kurtulabileceğiniz balata problemlerinde gecikmek daha çok parçanın değişmesine neden olacağından periyodik kontroller de balataları kontrol ettirmelisiniz. Periyodik kontroller haricinde de kendiniz balata kontrolü yapabilirsiniz.

Audi Balata Çeşitleri

Günümüzde üretilmekte olan Audi marka araçlar için birçok farklı Audi balata çeşidi bulunmaktadır. genellikle disk çeşidine göre üretilmekte olan balata çeşitleri aynı zamanda farklı markalarda da üretilmektedir. Aracınızın markası veya modeli ne olursa olsun aracınızı durdurmaya yarayan sistemle alakalı parçalarda yan sanayi ürün tercih etmemeniz önerilmektedir. Orijinal yedek parçalar ile ömrünü tamamlamış olan balataları değiştirilmesi sağlanmalıdır. Bu kapsamda Audi A3 veririm Audi A4, Audi q serisi ve daha birçok farklı araçlar için fren balatası bulabilirsiniz.

Audi Balata En Uygun Fiyatlar

Fren balataları araçların en basit çalışan sistemlerinden birisidir. Ortalama olarak 50000 kilometrede bir değiştirilen balatalar şoförün aracı kullanmasına bağlı olarak daha erken veya daha geç de değiştirilebilmektedir. Sürücünün balatayı kontrol etmesi veya sürüş anında balatanın bittiğini fark etmesi durumunda orijinal balata alarak balataları değiştirmesi gerekmektedir. Balata değişimi genellikle tamirhanelerde yapılmaktadır. Alanında uzman tamirhanelerde veya serviste balata değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih etmiş olduğunuz Audi balata fiyatları çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Orijinal ürünler yan sanayi ürünlerden Bir tık daha pahalı olsada kullanım ömrü genellikle yan sanayi üretimlerde çok daha fazladır. Sizler de uygun fiyatlı orijinal yedek parça ve balata değişimi için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Ragipunal

Kategoriler

Arşiv

Ağustos 2022
P S Ç P C C P
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031